No więc coś o mnie, tak?
Nazywam się Julia i urodziłam się 18 sierpnia 2001 roku 5 minut po godzinie 12, więc niebawem skończę 14 lat. Tak więc po wakacjach 2 gimnazjum. Mieszkam na pomorzu Polski, w dość małej miejscowości położonej nieco ponad 90 km od Gdańska. Wcześniej prowadziłam blogi jako Julcia D oraz Kelsey Hayes. Tam też od czasu do czasu coś dodaję. Oprócz pisania - co chyba oczywiste - moją pasją jest tworzenie grafiki komputerowej, jak i rysowanie, najlepiej postaci. Na bloggerze jestem już chyba półtorej roku, 19 października wybiją mi 2 okrągłe lata. Dla niektórych to długo, dla niektórych wręcz przeciwnie. Dla mnie to bez różnicy, bo i tak nikt mnie nie czyta i pewnie już nie zacznie ;) Jeśli chcecie się czegoś o mnie dowiedzieć to zapraszam na aska (zakładka kontakt).
xoxo
Hope
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz